CILT Polska
  • Aktualności

CALF Programme 2020

This is a special CPD bearing program for highflyers and managers and we believe your members can take advantage of.

The invited speakers are our industries’ elites who will share the secret of success with participants.

 

Since it is online and no travelling is needed, we wish to have your recommended participants to join on or before Nov 20.

The first lecture will be on Nov 25.

 

The registration link is https://www.wilat.org/event-info/calf-2020-2

 

To encourage registration, each referred participant will be subsidized of USD80 CILT membership fee.

 

Webinarium "Entrepreneurship: Before and After the Pandemic"

W zeszłym tygodniu odbyło się dziesiąte międzynarodowe webinarium zorganizowane przez Next Generation (NG) na temat "Entrepreneurship: Before and After the Pandemic"

 

Wśród gości byli: Tiza Kyaagba, współzałożycielka i dyrektor generalna Tiza Urban Transport Company (TIZA), Matildah Tonga, CEO On-Point Boutique, Anthony Senanu Kumassah, CEO Maser Splendid Ventures i dyrektor Teete Owusu-Nortey, Specjalny Doradca Rady Powierniczej CILT.

 

Nagranie webinarium znajdziecie Państwo na stronie głównej CILT International, można też uzyskać do niego dostęp, klikając na ten link:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ozaGPl94ypw

 

Webinarium “Living in interesting times: Technology, Automation and the Future of Transport and Logistics” – nagranie

Dla tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w powyższym webinarium, zamieszczamy link: https://www.youtube.com/watch?v=uND9iIcfbMI pod którym można odtworzyć całe spotkanie.

 

Wierzymy, że spotka się ono z Państwa zainteresowaniem i posłuży do przyszłych działań.

 

CILT International zaprasza na seminarium online "Living in Interesting Times: Technology, Automation and the Future of Transport and Logistics"

Specjalne międzynarodowe webinarium na temat "Living in Interesting Times: Technology, Automation and the Future of Transport and Logistics" odbędzie się w środę 9 września o godzinie 12:00. Gościem specjalnym Jana Steenberga z CILT będzie mówca Sean Culey.

 

Sean Culey to wiodący na świecie futurysta, uznany na całym świecie mówca i ekspert w dziedzinie transformacji biznesowej i autor. Jego najnowsza książka Transition Point: From Steam to the Singularity to dogłębna analiza przyczyn postępu technologicznego oraz tego, jak obecna fala zmian zakłóci nasze modele biznesowe, gospodarkę i całe społeczeństwo.

 

Rejestracja będzie otwarta do poniedziałku, 7 września, do godziny 09:00.

Webinarium będzie również transmitowane na żywo za pośrednictwem naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/ciltinternational/

 

Prosimy o rejestrację na sesję tylko wtedy, gdy macie Państwo pewność, że będziecie w stanie wziąć w niej udział, ponieważ liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Tak jak poprzednio, nagranie będzie dostępne po wydarzeniu dla członków, którzy nie mogą dołączyć na żywo.

 

Rejestracja na webinarium tutaj: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_1XKHy8G7RYKzoKI2DCyFsQ

 

Proszę pamiętać, że rejestracja zostanie zamknięta, gdy wszystkie miejsca będą zajęte lub 15 minut przed rozpoczęciem webinarium.

Po rejestracji otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającym informacje o przystąpieniu do webinarium.

 

Webinarium Systemów Zarządzania CILT Południowa Afryka

baltic ports shipping

 

Mamy przyjemność poinformować, że 19 sierpnia o godzinie 11:00 odbędzie się webinarium pod tytułem “How to Select the Best Warehouse Management System (WMS) & Transport Management System (TMS) for Your Business” pod przewodnictwem Prezydenta CILT Południowej Afryki, Pana Elvin’a Harris, CMILT.

 

Całe wydarzenie będzie podzielone na trzy moduły: „How to Select the Best WMS for Your Business” prowadzący Martin Bailey, FCILT; “Transport Management in the 21st Century“ prowadzący Glen Davies – FCILT; oraz “Applying Telematics Intelligently“ prowadzący Eugene van Niekerk.

 

Już dziś serdecznie zachęcamy do rejestracji online na https://cvlc.co.za/ciltsa-webinar-04-august-2020/

 

III seminarium internetowe CILT International

CILT International zorganizował trzecie międzynarodowe seminarium internetowe dotyczące bezpiecznych praktyk w sieciach transportu pasażerskiego. Prelegentka Dr Dorothy Chan, członek zarządu MTR, skupiła się na miejskim multimodalnym transporcie pasażerskim w Hongkongu, Jon Harris reprezentujący North Western Trains, omówił reakcję sieci kolejowej w Wielkiej Brytanii, natomiast Colin Kingham z Yarra Trams, przedstawił transport pasażerski w Australii. Nagranie z webinarium można obejrzeć, klikając na link: https://youtu.be/AU1MiO4wSgc

 

CILT (UK) - Polska
ul. Sołtysowicka 19 B, 51-168 Wrocław

tel. +48 71 324 68 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
CILT (UK)
© 2014 CILT.pl